Geodeta Oleśnica

Geodeta Oleśnica

Wojciech Małek - Geodeta Oleśnica, mapa geodezyjna, Geodezja Oleśnica oraz wiele więcej usług.
Kilkunastoletnie doświadczenie w branży i fachowa wiedza skupiona w jednym miejscu. Sprawdź nas

730 444 100

Usługi Geodezyjne

telefon do geodety z olesnicy Uczciwa cena i wysoka jakość

Usługi Geodezyjne Oleśnica

Profesjonalne biuro geodezyjne Wojciech Małek

Geodezja Oleśnica

Wieloletnie doświadczenie w branży Geodezyjnej

Geodezja to nauka o Ziemi, której zadaniem jest wyznaczenie jej kształtów i rozmiarów. Ustalenie wymiarów i właściwego położenie to newralgiczne elementy dalszych prac Geodezyjnych, które sprawować będzie specjalista. Pomiary terenowe i prace kameralne służą utworzeniu opracować takich jak np. mapy geodezyjne Oleśnica. Geodezja jako dziedzina jest zaliczana do geografii, czy też kartografii.

Zaangażowanie 100%
Wiedza 100%
Doświadczenie 100%
geodeta

240

Ukończonych projektów

Geodezja, kartografia i pomiary Oleśnica

Najlepsi specjaliści z zakresu geodezji i kartografii

Profesjonalny Geodeta w Oleśnicy

Nasze usługi Geodezyjne obejmują pełen zakres prac geodezyjnych. W ich skład wchodzi między innymi podział nieruchomości, ortofotomapy, mapy geodezyjne czy przygotowanie kompleksowej dokumentacji. Dokumenty utworzone przez geodetą są podstawą do wydania przez właściwy urząd decyzji ustalającej podział działki. Geodeta Wojciech Małek to nowa marka na oleśnickim rynku geodezji. Nasz team składa się z geodetów o wieloletnim stażu i sporym doświadczeniu. Dzięki zrzeszeniu najlepszych specjalistów w jednym miejscu możesz być pewny najwyższej jakości naszych usług.

Gwarantowana satysfakcja

Opinie naszych klientów mówią same za siebie. Nasza marka to gwarancja jakości wykonania oraz zadowolenia klienta.

Obsługa inwestycji

Prowadzimy obsługę geodezyjną zarówno mniejszych, jak i dużych obiektów.

Mapy do celów projektowych

Wykonujemy mapy do celów projektowych w wersji papierowej oraz cyfrowej- format .dwg, dgn (CAD)

Wytyczenie budynku

Tyczenie to jedna z podstawowych usług geodezyjnych. Polega na wykonaniu pomiaru działki lub obiektu budowlanego i wskazaniu punktów o przyjętym układzie odniesienia.

Geodezja

Kim jest Geodeta?

Geodeta to zawód, osoba zajmująca się geodezją. Aby móc samodzielnie pełnić funkcję na tym stanowisku konieczne jest nabycie odpowiednich uprawnień zawodowych i certyfikacji. Do kompetencji pełnionych przez specjalistę z zakresu Geodezji należy między innymi wytyczenie działki, podział nieruchomości, inwentaryzacja, mapa do celów projektowych czy obsługa inwestycji. Te elementy to zaledwie fragment zakresu prac jaki wykonuje Geodeta. Aby dowiedzieć się więcej o kwestiach działań usług geodezyjnych w Oleśnicy sprawdź zakładkę oferta i dowiedz się więcej o usługach geodezyjnych jakie oferujemy.

Mapa Geodezyjna Oleśnica

Rozpoczęcie inwestycji budowlanej wymaga odpowiednie go przygotowania pod wieloma aspektami. Jednym z nich jest właśnie mapa geodezyjna. Po wykonaniu odpowiedniej mapy jest ona przekazywana  do odpowiedniej administracji Geodezyjnej i Kartograficznej. Na podstawie dokumentów sporządzonych przez geodetę urząd podejmuje decyzję o zatwierdzeniu opracowania. Tego rodzaju mapa jest opracowywana na podstawie kopii mapy zasadniczej, która zawiera dane z ewidencji gruntów i budynków. Często mapa zasadnicza wymaga jednak aktualizacji. Takim odświeżeniem zajmuje się wykwalifikowany Geodeta.

 • Mapa geodezyjna Oleśnica
 • Mapa zasadnicza
 • Mapa inwentaryzacyjna
 • Mapa ewidencyjna
 • Mapa do celów projektowych

Wytyczenie działki

Wytyczenie działki Oleśnica – Wyznaczenie granicy działki ma za zadanie wskazanie punktów granicznych danego terenu. Certyfikowany Geodeta ma za zadanie uzyskać z odpowiedniego Starostwa Powiatowego rozkład danych punktów. Specjalista sprawdza i przygotowuje dokumentację działki.  Czasem konieczne jest odtworzenie punktów na podstawie dokumentacji. Zapewniamy pełne wsparcie w ustaleniu granic działki na każdym etapie projektu. Tyczenie granicy działki to czynność często wymagana w sytuacjach jak: budowa domu, stawianie płotu czy postępowanie rozgraniczające.

Podział nieruchomości

Fachowy podział nieruchomości Oleśnica i okolice. Podział taki polega na wydzieleniu części inwestycji i przeniesieniu jej własności na nowego właściciela. Jest to postępowanie administracyjne prowadzone przez odpowiedni urząd. Wojciech Małek Geodezja Oleśnica – pomagamy w realizacji podziału nieruchomości na terenie całego województwa dolnośląskiego.

118

Zadowolonych klientów

240

Projektów

27

Kontrachentów

467

Map geodezyjnych

Postaw na jakość!

Usługi i produkty

 • Mapy do celów projektowych

 • Ortofotomapa

 • Tyczenie budynku

 • Wytyczenie budynku

 • Podział nieruchomości

 • Podziały nieruchomości

 • Tyczenie działki

 • Wznowienie granic

 • Ustalenie granic

 • Mapy z drona

 • Mapy górnicze

 • Numeryczne modele terenu

 • Obsługa Inwestycji

 • Pomiary precyzyjne

 • Pomiary przemieszczeń

 • Pomiar powykonawczy

 • Wytyczenie działki

 • Aktualizacja danych ewidencyjnych budynku

 • Inwentaryzacja powykonawcza

 • obiektów budowlanych

 • Aktualizacja danych ewidencyjnych działki

 • Operaty mapowe

 • Obliczenie objętości

 • Niwelacja precyzyjna

 • Pomiar powierzchni lokalu

Usługi geodezyjne Wojciech Małek świadczymy usługi w Oleśnicy i okolicach. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji niezależnie od jej wielkości. Pomagamy w przygotowaniu takich kwestii jak mapa do celów projektowych, mapa geodezyjna – Oleśnica i okolice. Tego typu dokumentacje przygotować może je dynie uprawniony specjalista, czyli Geodeta. Obecne prawo wymaga od specjalisty posiadania prawa do wykonywania zawodu, które potwierdza wiedzę i znajomość geodezji. Nasze biuro zrzesza jedynie wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Stawiając na nasze studio otrzymujesz gwarancję jakości, przystępnej ceny oraz szybkiego terminu realizacji. Geodezyjna obsługa inwestycji Wojciech Małek.

Galeria prac geodezyjnych

Galeria

Kontakt

Potrzebna wycena? Poznaj ofertę!

Zadzwoń po wycenę!

730 444 100

Geodeta Oleśnica

Geodeta – Oleśnica i okolice. Serwisujemy prawie całe województwo Dolnośląskie. Fundamentem naszego biura geodezyjnego jest wieloletnie doświadczenia założyciela Wojciecha Małka. Znajomość branżowej wiedzy i doświadczenie pozwala nam na rzetelne wykonywanie usług geodezyjnych. Posiadamy biura w całym województwie Dolnośląskim, obsługujemy też Oleśnicę.

Geodezja to dziedzina zajmująca się badaniem i ustalaniem wielkości oraz powierzchni kształtu Ziemi.

Nasz Geodeta to nie tylko Oleśnica, serwisujemy też całe województwo od Bolesławca aż po stolicę województwa.

Twoja lokalizacja to Oleśnica? Potrzebny Ci Geodeta z prawdziwego zdarzenia i interesuje Cię uczciwa wycena prac geodezyjnych? Poznaj wycenę i zadzwoń do nas 730 444 100

O naszej firmie Geodeta Wojciech Małek

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem skupiającym w swoich strukturach specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży geodezyjnej. Geodeta Oleśnica to my, od 2019 roku zapewniamy kompleksowe wsparcie geodezyjne firmom, instytucjom oraz klientom indywidualnym. Do naszej specjalizacji należy cały szereg czynności wchodzących w kompetencje geodety. Wykonujemy między innymi mapy do celów projektowych, wytyczenie budynków, rozgraniczenia czy podziały nieruchomości. Kilkunastoletnie doświadczenie branżowe gwarantuje sprawne wykonanie pracy oraz fachowe wsparcie merytoryczne podczas wszystkich prac. Jako biuro geodezyjne w Oleśnicy podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych zleceń. Nie wiemy co to stagnacja! Dobry geodeta to specjalista wykazujący się znajomością branży i nowych technik jakie oferuje geodezja. W codziennej pracy wykorzystujemy  innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Wszystko to przy wykorzystaniu nowoczesnego zaplecza technicznego i wysokiej klasy sprzętu. Rzetelne podejście do tematu gwarantuje satysfakcję oraz bardzo dokładne pomiary.

Kontakt

Przekonaj się o jakości naszego biura geodezyjnego. Możesz liczyć na nasze wsparcie, fachowe doradztwo oraz szybką realizację projektu.

 • Geodeta Oleśnica - Geodezja Wojciech Małek

 • 56-400 Oleśnica