Geodeta Zgorzelec

Geodeta Zgorzelec

Wojciech Małek - Geodeta Zgorzelec, mapa geodezyjna, Geodezja Zgorzeleci nie tylko.
Nasi geodeci to prawdziwi specjaliści z wieloletnim branżowym doświadczeniem. Pomożemy i doradzimy na każdym etapie wykonania inwestycji. Obsługujemy prawie całe województwo dolnośląskie. Sprawdź nas

730 444 100

Usługi Geodezyjne

telefon do geodety z legnicy Uczciwa cena i wysoka jakość

Usługi Geodezyjne Zgorzelec

Profesjonalne biuro geodezyjne Wojciech Małek

Geodezja Zgorzelec

Wieloletnie doświadczenie w branży Geodezyjnej

Geodezja to branża, która zajmująca się wykonywaniem profesjonalnych pomiarów oraz badań powierzchni Ziemi. Mapy geodezyjne, tyczenie budynku, wznowienie granic czy ortofotomapy w Zgorzelcu to przykładowe zajęcia, które wchodzą w zakres działań Geodety.

Zaangażowanie 100%
Wiedza 100%
Doświadczenie 100%
geodeta

240

Ukończonych projektów

Geodezja, kartografia i pomiary Zgorzelec

Najlepsi fachowcy w dziedzinie geodezji i kartografii

Sprawdzony Geodeta w Zgorzelec

Geodeta Wojciech Małek to nowy znak firmowy na Zgorzelskim rynku Geodezji. Pomimo niedawnego założenia marki, nasz zespół złożony jest z profesjonalnych i doświadczonych pracowników z długim stażem na rynku geodezyjnym. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję szybko przeprowadzonych działań i pomocy na wszelkich etapach inwestycji. Przyjedziemy, wykonamy pracę fachowo, z której na pewno będziesz zadowolony!

Gwarantowana satysfakcja

Opinie naszych klientów mówią same za siebie. Nasza marka to gwarancja jakości wykonania oraz zadowolenia klienta.

Obsługa inwestycji

Prowadzimy obsługę geodezyjną zarówno mniejszych, jak i dużych obiektów.

Mapy do celów projektowych

Wykonujemy mapy do celów projektowych w wersji papierowej oraz cyfrowej- format .dwg, dgn (CAD)

Wytyczenie budynku

Tyczenie to jedna z podstawowych usług geodezyjnych. Polega na wykonaniu pomiaru działki lub obiektu budowlanego i wskazaniu punktów o przyjętym układzie odniesienia.

Geodezja

Kim jest Geodeta?

Geodeta jest to specjalista, który uzyskał właściwy certyfikat. Posiada on obszerną wiedzę z zakresu nauki, jaką jest geodezja, ale i odpowiednie uprawnienia, dzięki którym może wykonywać wszelkie prace z nią związanie. Do jego obowiązków z zakresu Geodezji należy na przykład wytyczenie działki, podział nieruchomości, inwentaryzacja, mapa do celów projektowych czy obsługa inwestycji. To nie wszystkie zadania jakimi się zajmuje Geodeta. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, w czym może pomóc geodeta w Zgorzelcu? Zapraszamy do zakładki oferta.

Mapa Geodezyjna Zgorzelec

Podstawowym dokumentem niezbędnym podczas budowy obiektu jest mapa geodezyjna. Mapa projektowana jest przy pomocy kopii mapy zasadniczej, w której znajdują się wszelkie potrzebne informacje z ewidencji gruntów oraz budynków. Jednakże mapa zasadnicza może potrzebować aktualizacji, nią również zajmie się certyfikowany Geodeta. Klientom pomagamy we wszystkim etapach obsługi inwestycji.

  • Mapa geodezyjna
  • Mapa zasadnicza
  • Mapa inwentaryzacyjna
  • Mapa ewidencyjna
  • Mapa do celów projektowych

Wytyczenie działki

Wytyczenie działki Zgorzelec – Oferujemy klientom pomoc w ustaleniu granic działki we wszystkim etapach inwestycji. Tyczenie granicy działki to czynność bezwzględnie potrzebna we wszelakiego rodzaju przypadkach, czyli np.: postępowanie rozgraniczający albo budowana domu czy stawianie ogrodzenia.

Podział nieruchomości

Rzetelny podział nieruchomości Zgorzelec i pobliskie miejscowości. Świadczymy także usługi podziału nieruchomości i wytyczenia obiektu na terenie województwa Dolnośląskiego. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji prac i specjalistyczne wsparcie merytoryczne. Poznaj nasze bogate doświadczenie i szybkość wykonywanych czynności- geodezja Zgorzelec i okolice.

118

Zadowolonych klientów

240

Projektów

27

Kontrachentów

467

Map geodezyjnych

Postaw na jakość!

Usługi i produkty

Usługi geodezyjne Wojciech Małek to kompetentna obsługa każdej inwestycji. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy biorąc pod uwagę aktualne zasady i korzystając z obszernej wiedzy. Klientom zapewniany precyzyjne pomiary. Nasze narzędzia geodezyjne to sprzęty nowoczesne od znanych i cenionych producentów. Pracują z nami wykwalifikowani specjaliści z ogromnym doświadczeniem w branży geodezyjnej. Decydując się na nasze usługi dostaniesz gwarancję najwyższej jakości, korzystnej ceny i szybkiego terminu realizacji prac. Geodezyjna obsługa inwestycji Geodeta Zgorzelec usługi geodezyjne | pomiary geodezyjne | tyczenie budynku Zgorzelec

Galeria prac geodezyjnych

Galeria

Kontakt

Potrzebna wycena? Poznaj ofertę!

Zadzwoń po wycenę!

730 444 100

Geodeta Zgorzelec

Nasze biuro geodezyjne zostało założone, dzięki bogatemu doświadczeniu Wojciecha Małka, czyli wykwalifikowanego geodety. Fachowe usługi z zakresu geodezji i kartografii są wynikiem znajomości branży. Nasze biuro znajduje się w województwie Dolnośląskim w Zgorzelcu, Wrocławiu i Bolesławcu.

Geodezja to nauka, która polega na badaniu oraz określaniu wielkości i powierzchni kształtu naszej planety.

Nasze biuro geodezyjne to nie tylko okolice Zgorzelca, ale praktycznie całe województwo od Bolesławca aż po jego stolicę.

Nasze studio geodezyjne wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim atrakcyjnymi cenami na Zgorzelskim rynku. Wycenę dokonujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę parę czynników. Chcesz otrzymać wycenę? Zadzwoń do nas 730 444 100

O naszej firmie Geodeta Wojciech Małek

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem skupiającym w swoich strukturach specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży geodezyjnej. Geodeta Zgorzelec to my, od 2019 roku zapewniamy kompleksowe wsparcie geodezyjne firmom, instytucjom oraz klientom indywidualnym. Do naszej specjalizacji należy cały szereg czynności wchodzących w kompetencje geodety. Wykonujemy między innymi mapy do celów projektowych, wytyczenie budynków, rozgraniczenia czy podziały nieruchomości. Kilkunastoletnie doświadczenie branżowe gwarantuje sprawne wykonanie pracy oraz fachowe wsparcie merytoryczne podczas wszystkich prac. Jako biuro geodezyjne w Zgorzelcu podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych zleceń. Nie wiemy co to stagnacja! Dobry geodeta to specjalista wykazujący się znajomością branży i nowych technik jakie oferuje geodezja. W codziennej pracy wykorzystujemy  innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Wszystko to przy wykorzystaniu nowoczesnego zaplecza technicznego i wysokiej klasy sprzętu. Rzetelne podejście do tematu gwarantuje satysfakcję oraz bardzo dokładne pomiary.

Kontakt

Skontaktuj się z nami! Doradzimy i pomożemy z wykonaniem prac geodezyjnych na wszystkich etapach projektu. Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji

  • Geodeta Zgorzelec