Geodeta Fabryczna Wrocław

Geodezja Wojciech Małek to marka, która realizuje kompleksowe pomiary geodezyjne w dzielnicy Fabryczna. Nie ograniczamy się jednak do jednego osiedla czy dzielnicy. Obsługujemy całe miasto oraz większą część województwa dolnośląskiego. Jeśli potrzebny Ci profesjonalny geodeta, interesuje Cię tyczenie budynku lub mapa do celów projektowych to świetnie trafiłeś.

Zadzwoń do nas!

730 444 100

Usługi geodezyjne Fabryczna

Geodeta Małek oferuje kompleksową obsługę geodezyjną w dzielnicy Fabryczna oraz pozostałych osiedlach Wrocławia. Poniżej opisujemy, niektóre z tych usług.
  • tyczenie budynku
  • mapy do celów projektowych
  • aktualizacja danych ewidencyjnych działki
  • pomiary geodezyjne
  • mapy górnicze
  • mapy z drona

Kontakt

DzieńGodzina
PoniedziałekCzynne całą dobę
WtorekCzynne całą dobę
ŚrodaCzynne całą dobę
CzwartekCzynne całą dobę
PiątekCzynne całą dobę
SobotaCzynne całą dobę
NiedzielaCzynne całą dobę

Fabryczna

Obsługujemy dzielnicę Fabryczna mieszczącą się na zachodzie Wrocławia. Pomagamy w realizacji usług i pomiarów geodezyjnych w dzielnicy Fabrycznej, ale także poza nią. Powierzchnia tego obszaru to aż 118,9 km², zamieszkuje go przy tym 207 698 co daje gęstość zaludnienia 1746,8 os./km². Dane pochodzą z badanie GUS z 2019 roku.
Obsługujemy też cały Wrocław, Bolesławiec oraz inne miejscowości. Biuro geodezyjne Geodeta Wojciech Małek kooperuje z Zarządem Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *